top of page

Zásady ochrany osobních údajů a dat

Jaký typ informací stránka shromažďuje?

Přijímáme, shromažďujeme a uchováváme jakékoli informace, které zadáte na naše webové stránky nebo nám poskytnete jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení vašeho počítače k ​​internetu; přihlásit se; emailová adresa; Heslo; informace o počítači a připojení a historii nákupů. Můžeme používat softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv na určitých stránkách, informací o interakci se stránkou a metod používaných k procházení ze stránky. Shromažďujeme také osobní údaje (včetně jména, e-mailu, hesla, komunikace); platební údaje (včetně informací o kreditní kartě), komentáře, zpětná vazba, recenze produktů, doporučení a osobní profil.

Jak shromažďujete informace?

Když na našem webu provádíte transakci, v rámci procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro výše uvedené konkrétní důvody.

Proč tato stránka shromažďuje takové osobní údaje?

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

  1. Poskytovat a provozovat Služby;

  2. Poskytovat našim uživatelům nepřetržitou zákaznickou podporu a technickou podporu;

  3. Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele s obecnými nebo personalizovanými upozorněními a propagačními zprávami souvisejícími se službami;

  4. K vytváření agregovaných statistických údajů a dalších agregovaných a/nebo odvozených neosobních informací, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb; 

  5. Abychom dodrželi všechny platné zákony a předpisy.

Jak stránka ukládá, používá, sdílí a zveřejňuje osobní údaje návštěvníků tohoto webu?

Naše společnost je hostována na platformě Wix.com. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje prodávat vám naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště Wix.com, databází a obecných aplikací Wix.com. Ukládají vaše data na zabezpečených serverech za firewallem.  

Všechny brány pro přímé platby nabízené Wix.com a používané naší společností dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak je spravováno PCI Security Standards Council, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné nakládání s informacemi o kreditních kartách našimi webovými stránkami a jeho poskytovateli služeb.

Jak komunikujeme s návštěvníky svého webu?

Můžeme vás kontaktovat, abychom vás informovali o vašem účtu, abychom vyřešili problémy s vaším účtem, abychom vyřešili spor, vybírali poplatky nebo dlužné peníze, abychom zjišťovali vaše názory prostřednictvím průzkumů nebo dotazníků, abychom vám mohli zasílat aktualizace o naší společnosti nebo podle potřeby. abychom vás kontaktovali za účelem vymáhání naší uživatelské smlouvy, platných národních zákonů a jakékoli smlouvy, kterou s vámi můžeme mít. Pro tyto účely vás můžeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, textových zpráv a poštovní pošty.

Jak stránka používá soubory cookie a další nástroje pro sledování?

Je důležité si uvědomit, že služby třetích stran, jako je Google Analytics nebo jiné aplikace nabízené prostřednictvím Wix App Market, umísťující soubory cookie nebo využívající jiné technologie sledování prostřednictvím služeb Wix, mohou mít své vlastní zásady týkající se způsobu shromažďování a ukládání informací. Jelikož se jedná o externí služby, na takové praktiky se nevztahují zásady ochrany osobních údajů Wix.

Jak můžete odvolat svůj souhlas?

Pokud si nepřejete, abychom již zpracovávali vaše údaje, kontaktujte nás na infotrener@dom4fit.com 

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli upravit, proto je prosím často kontrolujte. Změny a upřesnění vstoupí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webu. Pokud provedeme podstatné změny těchto zásad, upozorníme vás zde, že byly aktualizovány, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud existují, používáme nebo zveřejňujeme. 

Dotazy?

Pokud byste chtěli: získat přístup, opravit, upravit nebo odstranit jakékoli osobní údaje, které o vás máme, kontaktujte nás na infotrener@dom4fit.com

IMG_1029.JPG
bottom of page